piątek, 1 maja 2015

Ładne Meble - z miłości do drewna

Dziś chciałabym Wam przedstawić Ładne Meble - moje najnowsze odkrycie na Pakamerze. Któregoś dnia kliknęłam w kategorie WNĘTRZE i trafiłam na Półeczkę Julity:

Tak o swojej firmie piszą Asia i Jola, nauczycielki, którym praca w szkole przestała wystarczać:


Ładne Meble to wyraz naszego zamiłowania do prostoty, wiejskich klimatów i oczywiście drewna. Kochamy jego widok, dotyk, a przede wszystkim zapach. Ręcznie robione, także na zamówienie, półki, wieszaki, serwetniki, tablice, tace, świeczniki... 


Mnie szczególnie spodobały się wszelkiego rodzaju półki - na talerze, kubki, klucze, książeczki. Poniżej mały przegląd możliwości: 


Półki kojarzące się z sielskimi wiejskimi klimatami. 
Taka rustykalna półka w nowoczesnej kuchni mogłaby być kropką nad i...Wolicie prostsze formy? 
A może nieco koloru?


Jak wiecie, dziewczyny robią nie tylko półki ale też serwetniki, tace, skrzynie a także drobne dekoracje. Mnie najbardziej podoba się rodzina zajączków i skrzynki - na kwiaty lub zioła. 


Projektantki wykonują zlecenia na zamówienie - możecie wybrać kolor, dodać serduszka albo kwiatki, albo zupełnie zrezygnować z ozdób. Napiszcie po prostu, czego oczekujecie, a Asia i Jola w kilka tygodni wykonają Wasz idealny Ładny Mebel :)

Moi faworyci to półka Konstancji oraz szara skrzynka na ziołaA na deser: letniskowy domek - trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce dla Ładnych Mebli niż ta kuchnia!Gdzie znaleźć Ładne Meble:

Zdjęcia: pakamera.pl; ladnemeble.net


PS. Przypominam o moim Candy (KLIK)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Tak sobie teraz myślę, że może wypaliły się dziewczyny w swoim pierwotnym zawodzie, wiem coś o tym :(. Też uciekam w robótki drewno-metalowe gdy wrócę ze szkoły :)

   Usuń
 2. Piękne te mebelki. Mam nadzieję, że gdy zmienimy mieszkanie będę mogła oddać się zakupom i zrobić kuchnię po swojemu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Półka faktycznie zjawiskowa!

  OdpowiedzUsuń

SPAM będzie bezlitośnie kasowany. Odpuść linkowanie do swojego fanastycznego sklepu.