poniedziałek, 1 czerwca 2015

House tour - dom Rosanny Pansino. Christiane Lemieux

Blogi istnieją dla mnie dopiero od chwili gdy sama zaczęłam pisać. Za to od paru lat oglądam YouTube - głównie kanały, które zaczynały od kwestii urodowych, a teraz są raczej lajfstajlowe.
Brakuje mi jednak dobrych kanałów o wnętrzach. Tylko dwa kanały uważam za naprawdę dobre, ale może nie potrafię szukać?

Niezależnie od kanałów wnętrzarskich, większość jutubowych celebrytów prędzej czy później wrzuca house/apartment tour i praktycznie każdy taki film zaczyna się od stwierdzenia, że to "most requested video". I wcale się nie dziwię - domy są dużo ciekawsze niż kremy przeciwzmarszczkowe :)
Choć jutuberzy przeprowadzają się zdecydowanie częściej niż przeciętny Polak (patrz: siostry Fowler lub Nikki Philippi), ci których oglądam regularnie nie zaspokajają mojej wścibskiej natury żądnej house tour'ów. Czasem więc wpisuję po prostu w wyszukiwarkę "house tour" i "apartment tour" i oglądam randomowe filmiki totalnie obcych mi jutuberów.

I bywa, że trafiam na prawdziwe perły. Oto jedna z nich - dom [LINK] Rosanny Pansino, który dekorowała Christiane Lemieux.

Okazało się, że oprócz filmu, w którym po domu oprowadza nas Ro możemy też obejrzeć proces z perspektywy projektantki [LINK], a na jej świeżo założonym kanale Lemieux [LINK] są filmiki dotyczące poszczególnych pomieszczeń w domu.
Sami wybierzcie, co chcecie obejrzeć :)

A tymczasem obejrzyjcie instagramowe zdjęcia Rosanny.Ja zachwyciłam się tym domem i miejscem pracy w jednym od pierwszego wejrzenia. I z tego zachwytu powstał zestaw kul nr 7.

Dajcie znać, co sądzicie o tych wnętrzach. I spodziewajcie się więcej tego typu wpisów :)

4 komentarze:

 1. Mieszkanko tylko pozazdrościć! Bardzo fajne wnętrze!
  Pozdrawiam i zapraszam również do siebie: www.homemade-stories.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne :) Ten żółty daje energii i od razu kojarzy się z latem.
  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, chociaż ja lepiej czuje się w ciemniejszych wnętrzach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te wnętrza są tak piekne, tak delikatne i subtelne, a tak kolorowe w dodatkach. Marzenie mieć choć jeden taki pokój jak wyżej :-)

  OdpowiedzUsuń

SPAM będzie bezlitośnie kasowany. Odpuść linkowanie do swojego fanastycznego sklepu.