piątek, 20 lutego 2015

Konferencje Design - Warszawa i Wrocław

Hej, hej!
Chciałabym podzielić się dobrymi informacjami. W przyszłym tygodniu - w środę w Warszawie, a w czwartek we Wrocławiu - odbędą się konferencje Design: Nowe trendy w architekturze wnętrz organizowane przez Virtus Studio.
Mam wyjątkowo wolną środę (nie licząc wieczornych zajęć, na których idę na pierwszy ogień z prezentacją ;( ), więc termin konferencji w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego pasuje mi idealnie.
Wśród wystawców znajdą się m. in. producent zagłówków Made for Bed, firma oświetleniowa Spotline. Zapoznamy się także z aplikacją do usprawniania pracy z klientami o wdzięcznej nazwie cudo.co.
Najbardziej zależy mi na spotkaniu z Made for Bed, bo zrezygnowaliśmy na razie z mało praktycznego zagłówka Brimnes), a zimna ściana za głową nie należy do moich sypialnianych faworytów.

A Wrocław?


Czwartkowa konferencja odbędzie się w kolorowych wnętrzach hotelu Ibis Styles (spójrzcie na te fotki - już namawiam męża na wyjazd do Wrocławia ;) ). Aby poznać wystawców warto śledzić profil Virtus Studio na fb, tam także informacje o zapisach na oba wydarzenia.

Relacja z warszawskiej konferencji w przyszłym tygodniu na blogu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SPAM będzie bezlitośnie kasowany. Odpuść linkowanie do swojego fanastycznego sklepu.