poniedziałek, 5 maja 2014

Lista prezentów ślubnych - Fabryka Form

Parę dni temu założyłam na próbę listę prezentów na stronie Fabryki Form. Chciałam sprawdzić, czy to naprawdę takie bezproblemowe i wydaje się, że tak :) Nie wiem, czy sami skorzystamy z tej opcji, bo asortyment FF jest bardzo specyficzny i goście mogliby się bulwersować na stosunek ceny do jakości czy wyglądu, ale myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie. 
Wszystko dzieje się tutaj. Tu po zalogowaniu zakładamy listę, którą zapełniamy buszując sobie po całym asortymencie. Gościom podajemy hasło. Po jego wpisaniu zobaczą naszą nazwę listy i datę. Produkty sprzedane naszym gościom znikną z listy, albo zostaną oznaczone jako wykupione. 
Co ważne, 10% wartości wykupionych prezentów osoba, która założyła listę będzie mogła wykorzystać na zakupy w FF. 
Oczywiście prezenty nie muszą być ślubne, mogą być z miliona innych okazji. Ale właśnie do ślubnych list namawia od niedawna FF na Facebooku. Pojawił się nawet konkurs :)
Źródło

Co z innymi sklepami?
Na pewno Duka oferuje opcję listy prezentów ślubnych, ale trzeba to załatwiać jakoś bezpośrednio w sklepie. Jeśli znacie inne sklepy, w których listę prezentów da się zrobić tak szybko jak w FF i bez dogadywania się z obsługą sklepu, dajcie znać :) 

Post oczywiście nie jest sponsorowany :) 


1 komentarz:

  1. Zobaczę sobie tą "fabrykę" :))
    Miłego popołudnia życzę.

    OdpowiedzUsuń

SPAM będzie bezlitośnie kasowany. Odpuść linkowanie do swojego fanastycznego sklepu.